Rekrutacja 2017/18

Kryteria przyjęcia dziecka do przedszkola
Podstawowym kryterium przyjęcia do przedszkola jest ukończenie przez dziecko 2,5 roku. Dzieci przyjmowane są do przedszkola według kolejności zgłoszeń do wyczerpania miejsc. Przedszkole nie prowadzi selekcji dzieci pod kontem zatrudnienia rodziców, ich dochodów, stanu rodzinnego oraz innych kryteriów związanych z życiem prywatnym dziecka i jego rodziny. Jednym z kryterium zapisu jest pobranie kwestionariusza osobowego dzicka, wypełnienie i dostarczenie do naszej placówki.

Pobierz kwestionariusz osobowy

Przyjmujemy dzieci dwuipółletnie, a także z terenu innych gmin!
Harmonogram zapisów
Zapisy do przedszkola trwają cały rok kalendarzowy (według kolejności zgłoszeń do wyczerpania miejsc). Po zajęciach adaptacyjnych, podpisaniu umowy oraz uiszczeniu przez rodziców opłaty wpisowej dziecko zostaje wpisane na listę dzieci uczęszczających do przedszkola. Dziecko rozpoczyna uczęszczać do przedszkola od daty wskazanej w umowie. Przez cały rok zachęcamy Państwa do składania kart zgłoszeniowych do przedszkola.
Zależy nam na wczesnym nawiązaniu współpracy, aby odpowiednio wcześnie wdrożyć program adaptacyjny dla naszych maluszków i w jak największym stopniu ograniczyć stres związany z nową sytuacją w życiu dziecka.
Zajęcia adaptacyjne

Bezpłatne zajęcia adaptacyjne w przedszkolu pozwalają dziecku oswoić się z nowym otoczeniem, nawiązać kontakt z wychowawcą, przygotować dziecko do samodzielnego funkcjonowania w grupie rówieśniczej, zmniejszyć stres związany z rozstaniem z rodzicami. Program zajęć adaptacyjnych obejmuje 2 lub 3 wizyty w przedszkolu w łącznym wymiarze 8 godzin. Harmonogram tych zajęć jest ustalany indywidualnie w zależności od potrzeb dziecka i preferencji rodziców.
Wyprawka

Co każdy przedszkolak posiadać powinien:

• kapciuszki
  • podpisany woreczek
  • podpisany ręczniczek
  • podpisaną: szczoteczkę do ząbków, pastę i kubeczek
  • ubranka na zmianę( majteczki, rajstopki, skarpetki ,spodenki, koszulkę i bluzeczkę)
  • strój do gimnastyki( krótkie spodenki, koszulkę z krótkim rękawkiem)
  • MALUSZKI na leżakowanie – kocyk, poduszeczka, prześcieradełko, pościel i piżamka
  • Maluszki- śliniaczek